Sedm věcí XVIIa. aneb Ohlédnutí za půlmaratonem

Včera Radim běžel půlmaraton. A byl to vskutku mimořádný den, dokonce bych řekla, že na něj možná do smrti nezapomeneme :-) Popis toho dne nechám na Radimovi, ale chci zde opět vyjádřit několik poděkování za okolnosti, které nakonec vedly k tomu, že jsme dosáhli záměru – a sice, že Radim mohl běžet. Možná jsou to malichernosti, ale všechny nakonec jedna po druhé přispěly k tomu, že všechno dobře dopadlo…

Nejdřív malá ochutnávka včerejší atmosféry…

PicMonkey Collage.jpg

A teď za co děkuji:

1. Radimově ségře za to, že ho tak naštvala, že jsme tam nakonec nejeli. Měli jsme tím pádem víc času. Možná, že kdybychom ráno více spěchali, nebo tam fakt jet museli, neměli bychom dost energie na řešení vzniklé situace… Radimovi rodiče s naším pozdním příjezdem i tak už nic nenadělali… a i jim děkuji – za oběd a za toleranci naší nedochvilnosti – byla ovšem tentokrát setsakramentsky důvodná :-)

2. Děkuji facebooku, za to, že existuje. My dva spolu zrovna moc přátelský vztah nemáme, ale přesto ochotně uznávám, a činím tak výslovně dnes i zde, že tento nástroj má svůj smysl. Nebýt facebooku, tak náhradní registraci na poslední chvíli neseženeme.

3. Správě silnic a dálnic (nebo komukoli jinému, kdo to má na zodpovědnost), kdo osadil odpočívadla na D1 směr Kroměříž kadibudkami a udržuje je tam… měli jsme možnost je vyzkoušet. Na odpočívadle, které bylo apokalypticky opuštěné…

IMG_2240.JPG

4. Děkuji pánovi v Přerově, že nakonec zabrzdil a nevrazil do nás, přestože jsme byli na hlavní. Já jsem si nakonec ani téměř nevšimla, že nám nějaká kolize hrozila…

5. Děkuji stromům za stín. Chladili jsme se v něm při čekání na výsledek našeho snažení.

IMG_2259_1.jpg

6. Děkuji za to, že přes všechny ty zmatky byl nakonec výsledkem Radim se startovním číslem. A děkuji i panu Marcelovi, jemuž původně patřilo. A moc mu přejeme, aby jeho synek, jehož zdravotní problémy byly nakonec příčinou, že registraci nemohl využít, byl v pořádku!

7. Děkuji svému kolegovi z Olomouce, který nám dal dva zapínací špendlíky, jelikož ten Radimův startovní set žádné neobsahoval a Radim měl u sebe jen dva. Zkuste si představit to zoufalství, kdy po celodenních útrapách skončíte s tím, že máte číslo, ale nemáte čím si ho připnout!! :-)) A taky nám dal vodu :-)

8. A děkuji vlastně i celému Vesmíru. Na to, jak to dopoledne (a vlastně nejen dopoledne, ale i častokrát během dne) vypadalo pochmurně, do sebe (byť někdy s trochou skřípění) zapadlo strašně moc různých zcela náhodných a nezávislých okolností, jejichž výsledkem bylo, že závodník, který v 11:00 zjistil, že není na startovní listině, v 19:00 odstartoval! Díky za fascinující den! I když… on mi ten Vesmír pak poslal vlastně i zprávu, že jsme se nemuseli vůbec bát :-)

IMG_2241_1.jpg

Nepodařilo se mi to moc dobře vyfotit, ale paní má na zádech napsáno: KEEP CALM AND START RUNNING :-)

S láskou

s

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s