Sedm věcí XXIII.

Zase to byl moc zajímavý týden… takový surový, neboli RAW… Začal bez Radima. Od pátku do pondělí byl na potulce a já sama doma. A to nevěstí nic dobrého! :-)

 1. Jsem vděčná za ten čas pro sebe. Byl důležitý. Začala jsem v pátek dovolenou a skvělou masáží. Akorát že já často nevymyslím nic lepšího než otevírat staré rány, a problém je v tom, že když je člověk jednou otevře, tak ony pak nejdou zase jen tak hned zavřít… ale zase když se to podaří, je líp…
 2. Jsem vděčná za neplánovaný výlet na Ještěd – když jsme se s Radimem domlouvali, že ho vyzvednu někde dole na parkovišti asi ve čtyři odpoledne, a že nahoru je to ještě několik kilometrů, přišlo mi líto, že se tam nepodívám. A když pak Radim volal, že se dá vyjet až nahoru, byla jsem nadšená! Kdo ví, jestli se tam ještě někdy podívám…

  Ještěd_koláž.jpg
  Ještěd zblízka a zdaleka
 3. Jsem vděčná za možnost zkoumat svoje hranice – fyzické i psychické – z výletu na Ještěd mám nový řidičský rekord – za den ujeto 650 km a v autě stráveno celkem 8 hodin a 23 minut. Závěr? Neřekla bych, že jsem toho schopná. Jsem úplná roadgirl a můžu směle na roadtrip do Rumunska! Nebo ještě dál! :-) Nebo ze mě zase jen mluví ovulace?
 4. Obdivuju všechny, kteří dokáží spát venku. Já to nedokážu. A všechny splíny z toho plynoucí jsou ve skutečnosti také příležitostí poděkovat za to, že spím tak, jak spím. Bývalo hůř. A jednou to spaní venku zvládnu taky.
 5. Děkuju Radimovi, jak zvládá moje rozmary. Poslední dobou mám pocit, že já je nezvládám… musím se trochu zkonsolidovat!
 6. Děkuji za volnější týden v práci. Je fajn dívat se několik hodin denně na poštu, která nepřibývá :-)
 7. Pro sladkost odpočinku děkuji za únavu. Od zítřka odpoledne přeřazuji na dovolenkový režim a bude týden klidu. Moc se těším.

S láskou

s

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s