Blízká setkání třetího druhu – 11.8.2016 – Brno

Řešili jsme v práci jeden takový problém. Nakupujeme nějaké akcie a jedna paní se rozhodla, že chce za ně víc peněz, než kolik nabízíme a přišla na způsob, jak nás trošku právně poškádlit a motivovat nás, abychom jí vyšli vstříc :-) Chvilku jsme si tak různě dopisovali, popotahovali se, i nějaká ta rozhořčená slova padla, a pak se šéfové konečně domluvili a jeli jsme se domluvit i s paní akcionářkou osobně – teda – až po té, co se vrátila z porodnice :-))

Byla to příjemná mladá žena, asi čtyřicetiletá, v době našeho setkání s tříměsíčním chlapečkem jako prvním miminkem. Měla úžasný byt zařízený s lehkostí skandinávského stylu, který se mi okamžitě zalíbil. A po bytě ležely sem tam hromádky knih o výchově a rodičovství, jejichž názvy taky byly v souladu s mým smýšlením…

S paní akcionářkou jsme se domluvili, připravila se smlouva a 11.8. jsem to s ní jela dotáhnout už jen já sama. Akcie jsme vyřídili raz dva a pak jsme si povídaly – o životě, o dětech, o radostech a strastech… Bylo to moc milé setkání.

O pár dnů později mi přišel mail: Děkuji Vám za příjemnou spolupráci. Jste úžasná a přeji Vám, ať se Vám splní vše, co si přejete :)

I já Vám přeji totéž, a moc děkuji, Darino!

S láskou

s

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s