Sedm věcí XXXVII.

Je neděle večer, po víkendu plném zážitků, které ale svou chronologií spadají do sedmi věcí, na které přijde řada až tento čtvrtek, takže musím začít tím, že si vzpomenu na to, co jsme vlastně uplynulý týden dělali. Nebude to snadné, ale něco dohromady určitě dám.

Děkuji za…

  1. Za sobotní pietu a poctu zemřelým vojákům – myslím, že si stále málo uvědomujeme, že to byli muži jako naši partneři, tátové, bratři, kteří na několik let museli odejít kamsi na druhý konec světa, aby bojovali a často i zemřeli… a díky i nim je náš svět takový, jaký je, a i díky nim žijeme… Naše myšlenky si zaslouží.
  2. Za sobotní návštěvu u Radimových rodičů a odpolední setkání s přáteli (ve vietnamské restauraci s úžasným obřím akváriem, v němž se mimo jiné ztratila průhledná chobotnička :-), bylo to všechno moc příjemné.
  3. Za nedělní setkání s přáteli nad svatomartinskou husou. Nechci tu zvláště vypichovat jen to jídlo, ale byla to moje první husa v životě a byla výborná! A nejen husa, i společnost :-)
  4. Za to, že Radima přestala bolet záda!
  5. Za to, že ve středu nebyla ledovka :-)
  6. Za další a další lekce – například ve středu přede mnou jeden můj kolega zcela vážně při řešení jakéhosi složitého právního problému vykřikoval, že nesnáší právníky, protože jsou strašná svoloč. Nebylo mi to úplně lhostejné, ale už se nad to dokážu povznést a soucítím s ním. A jako svoloč si nepřipadám.
  7. Za čtvrteční volný den. Zasadili jsme s Radimem na zahradě dva stromy a zbytek dne jsme jen příjemně prolenošili.

S láskou

s

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s