Sedm věcí XX.

Tento týden byl výjimečný – hlavně tím, že byl částečně strávený bez Radima, a pak taky tím naším výročím, které mě svádí k reminiscencím a různým krásným vzpomínkám.

  1. Už vůbec nechápu, jak jsem žila bez Radima! Když není doma, je ten byt bez něj takový divně pustý…
  2. … a postel taková divně prázdná :-)
  3. Člověk takto na pár dní vypadne z rutiny a hned přijdou mnohá uvědomění…
  4. Bylo to místy i dost legrační – Radim sice jel na týden na služební cestu, ale viděli jsme se v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek i v pátek… Přesto to byl týden bez Radima :-))
  5. Díky taky za včerejší setkání s Radimem v Litomyšli – ubytovali jsme se v moc příjemném penzionu (i když tam byl hluk, tak tam bylo krásně) a výročí oslavili večeří, nanukem a procházkou v háji kousek od penzionu (někteří z nás absolvovali kousek té procházky dokonce bez kalhotek! :-O :-) Mimochodem, je to super pocit, budu to dělat častěji ;-)
  6. Jak psal Radim ve svém příspěvku, i mně pomohla jeho cesta vyjasnit si mnohá NE. Já už taky vím, že bych nebyla ochotná obětovat soukromý život práci, ani za více peněz. Vidím dneska už ten smysl v něčem jiném, překvapivě i v tak prostých věcech, jako je trávení času s lidmi, které mám ráda, podnikání různých malých dobrodružství, péči o domácnost, zahradničení, a tak podobně. Úplně nejlíp by mi asi bylo, kdybych pracovala na nějaký zkrácený úvazek a zbytek dne se věnovala nějakým svým aktivitám. Svojí prací už nežiju. Díkybohu.
  7. Zasazené stromky zatím z velká části vypadají, že rostou. Jelikož nemám zdroje ani síly na to, abych je zalévala, uvidíme, jak zvládnou léto. Držím jim palce.

S láskou

s

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s