Sedm věcí XXXVII.

Přehoupla jsem se do závěrečné fáze posledního náročného týdne letošního roku. Ještě zítra budu do večera na šití a o víkendu v Praze, dál už žádné „tvrdé“ plány na prosinec nemáme. Jen nějaké večírky a setkání s přáteli. Dárky mám už nakoupené, jen je zabalím a je to. Letos mám velké předsevzetí být v prosinci už co nejvíce v klidu. Loni jsem v první den volna onemocněla – je to takový náš rodinný způsob, jak si snadno zajistit odpočinek. Tak letos si ho zajistím radši vědomě a Štědrý den raději strávím bez angíny :-)

  1. Děkuji za krásný sníh, který napadl před naším odjezdem ze Šumavy. Bylo ho jen tolik, aby potěšil a nekomplikoval nám dopravu.
  2. V pondělí jsme byli v divadle na představení Shylock. Nějak moc mě neoslovilo, jelikož přinášelo témata, která mi nejsou neznámá, ale asi je fajn, že takové hry jsou. Věřím, že pro spoustu lidí to mohou být nové podněty k zamyšlení.
  3. Před divadlem jsme byli na příjemné večeři. Měla jsem před tím zase pořádný splín, menstruace dělá svoje. A díky Radimovy, jak mě podržel.
  4. Už potřetí jsem byla na dvou hodinách jógy po sobě. Začíná se mi to moc zamlouvat. Nehledě k tomu, že to začíná být i poměrně zajímavé – například taková pozice „vrány“ – doma se mi asi na vteřinu povedla, byť to rozhodně a zdaleka nevypadalo jako na obrázku, a to z mnoha důvodů. Ale nejde o frajeření. Je to prostě moc příjemný zážitek. Chodím k Alici Mičunek do Centra tance a je to prostě skvělé. Alice má podobný náhled na život jako já, takže kromě cvičení si odnáším často i inspiraci do života. A je to famózní relax.
  5. Mírnou komplikaci přináší fakt, že zase nespím. Vzpomínala jsem na to, jak je dávno ta předchozí epizoda a je to prakticky přesně rok, což je moc zajímavá souvislost. Jsem z toho dost vyčerpaná, ovšem sebekriticky musím uznat, že je to trochu smrt z vyděšení. Realita je pak o dost lepší, než jak se obávám. Zatěžuje mě to ale velmi. A Radim mi obrovsky pomáhá. Například dlouhým objímáním dnes v pět hodin ráno. Díky, lásko, ještě jednou nastokrát díky.
  6. Zmínila jsem se o své nespavosti řediteli a dozvěděla se spoustu o tom, jak to má on. Moc příjemný zážitek, povídat si s ředitelem o tom, jak nám v noci buší srdce…
  7. Jo a díky Radimovi za úžasnou scenérii, která se mi otevřela, když jsem v úterý večer přišla domů! ;-*

s

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s