Sedm věcí XXXVIII.

Tento týden měl a má dvě motta, a to „zrušování“ a „neefektivita“. Původně jsem měla jet v úterý do Prahy a tam jít na školení a k tomu absolvovat ještě dvě další setkání. Jedna kamarádka se mě ještě den dopředu ptala, jestli přijedu. Téměř jsem jí odpověděla, že přijedu. A pak jsem si nějak uvědomila, že už toho mám dost. A že se absolutně nic nestane, když tentokrát nepojedu do Prahy, nepůjdu na školení a ta dvě setkání zruším. Tak jsem to zrušila. A pak jsem zrušila všechno ostatní. Z práce chodím brzo a rovnou domů. Kromě středy jsem každý den odpoledne doma a vím, že přesně tohle jsem teď potřebovala.

  1. Díky za Festival psychologie. Bylo to super. Tentokrát asi nebyla žádná z přednášek pro mě vyloženě pecka, ale zato hodnotím všechny dost vyváženě a dost vysoko. Přednáška o umění, jak být šťastný, přinesla několik moc zajímavých podnětů (štěstí je svoboda a svoboda je odvaha…), stejně jako třeba ta o zranitelnosti. A ta o polyamorii nám vydržela na celou cestu domů :-)
  2. Díky za příjemné mezilidské zážitky. Před přednáškou o zranitelnosti jsem paní, která přednášku vedla, řekla, že se moc těším, jelikož jsem od autorky myšlenek, které měly být prezentovány (Brené Brown) četla knihu a moc se mi líbila. Přednášející se ke mně naklonila, dala mi ruku na rameno a řekla, že je ráda, že bude mít v publiku spojence. Před pár lety by pro mě něco podobného bylo sci-fi. Díky za to.
  3. Díky taky za moc fajn setkání s bratrancem a jeho ženou. Žijou celkem dost jinak než my, a přestože jsem se s nimi dost dlouho vůbec nestýkala a Radim je neviděl nikdy, tak byl celý pobyt u nich příjemný a krásně jsme si popovídali a snad i obnovili spojení. Díky moc.
  4. Díky za volnější týden. Pozdě vstáváme, brzo chodím z práce, práce je tak akorát.
  5. Díky taky za velkou ochotu centra tance, kterou projevili, když jsem je (po řádném termínu) žádala o zrušení mé účasti na jedné akci. Velice si toho vážím. A jóga je pořád super.
  6. A díky taky za velikou inspiraci ohledně zimních sukní – jak teď chodím do toho šití, tak už vidím, že je to začátek něčeho velikého :-))
  7. A díky za dnešní krásný sníh! Paráda :-) Jen škoda, že hned roztál.

s

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s